Pokoje gościnne w Dziwnowie

Pokoje wyposażone są w tv, sprzęt plażowy i naczynia

Pokoje nad morzem

Marynistyczne elementy wystroju mają swoją niepowtażalną historię.

Pokoje nad morzem. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Dwuosobowe pokoje nad morzem.

Do Duży taras.dyspozycji jest duży na którym chętnie wypoczywają nasi Goście

Jasne, słoneczne pokoje to nasz atut.  Udane wakacje nad morzem.

Pokoje Gościnne Dan-Al
ul. Mickiewicza 40E
72-420 Dziwnów
tel.+48 (091) 38 13 422

Nasz dom zlokalizowany jest w sercu Dziwnowa w bliskiej odległości od morza i rzeki. Od strony parku dostępny jest dla gości duży taras. Oferujemy estetetyczne pokoje dwu- trzy i cztero osobowe z łazienkami i tv. W każdym pokoju znajduje się czajnik i naczynia oraz sprzęt plażowy. Przy obiekcie można zaparkować samochód. W pobliżu znajdują się sklepy i obiekty gastronomiczne.

Zapraszamy serdecznie.  

Dziwnów z lotuDziwnów położony na zachodnim wybrzeżu Bałtyku to znany kurort nastawiony na wypoczynek rodzinny. Wśród wielu atrakcji warto wymienić rejsy pirackimi statkami i most zwodzony. Co roku jest też wesołe miasteczko. Największą imprezą jest Festiwal Gwiazd Sportu, który gromadzi największych polskich sportowców. 

Żeglarstwo w Dziwnowie.Plaże gminy Dziwnów należą do najczystszych nad Bałtykiem a otoczenie wód Zalewu Kamieńskiego i Martwej Dziwny stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Duży taras w zaciszu parku na tyłach domu toTaras, grill, wypoczynek miejsce wspólnych spotkań gości, którzy przy grillu dzielą się wrażeniami z pobytu w Dziwnowie. To idealne miejsce dla osób szukających prywatności. 

Wszytkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem. Do dyspozycji gości naszego domu jest również mikrofalówka.

W naszym domu panuje miła rodzinna atmosfera, dzięki czemu będą mogli Państwo odpocząć nad morzem. Dokładamy wszelkich starań by nasi goście wracali z nad morza pełni uśmiechu i zadowolenia z urlopu w Dziwnowie.

Najlepszą rekomendacją jest to, że mamy spore grono stałych gości, którzy chętnie do nas wracają w każde kolejne wakacje.